Rinkos analizė ir galimybių įvertinimas

Rinkos analizė ir galimybių įvertinimas

SEO paslaugos gali būti naudingos ne tik jau egzistuojančiai svetainei, bet ir verslo subjektui, kuris dar tik ruošiasi žengti į pasirinktą rinką. Tokiu atveju ištirti rinką ir iš SEO perspektyvos gali būti ne tik naudinga, bet ir būtina. Mūsų atliekama SEO rinkos analizė leidžia užsakovui įsivertinti realų poreikį paslaugai ar produktui bei konkurencijos lygį atitinkamoje verslo nišoje.

Kalbant konkrečiau, SEO rinkos analizė leidžia įsivertinti kiek daug žmonių ir kaip dažnai ieško jūsų prekės, paslaugos ar su jomis susijusios informacijos. Tai leidžia suvokti kokį skaičių žmonių būtų galima pasiekti per paieškos sistemas atitinkamai optimizavimus turimą ar naujai sukurtą internetinę svetainę.

Ši analizė taip pat leidžia suvokti konkurencijos lygį SEO rinkoje. Jos metu yra įvertinamas realių konkurentų skaičius bei jų SEO optimizacijos lygis. Tai leidžia geriau įvertinti ne tik realias SEO optimizacijos sąnaudas išsikeltiems tikslams pasiekti, bet ir optimizacijos trukmę.

Visai tai leidžia tiksliai įsivertinti visas galimybes užsakovui veikti pasirinktoje rinkoje bei suprasti sąnaudų ir naudos santykį, t.y. santykį tarp SEO optimizacijos kainos bei trukmės ir potencialaus lankytojų/pirkėjų skaičiaus.