Puslapio atnaujinimo kontrolė

Svetainės atnaujinimo kontrolė

Pasiekti SEO rezultatai gali būti prarasti dėl daugybės skirtingų priežasčių: netikslingų svetainės savininko veiksmų, nekokybiškai atliktos SEO optimizacijos, Google atnaujinimų ar nuobaudų bei daugybės kitų faktorių. Tačiau rezultatai gali būti paveikti ir tokio nekalto dalyko, kaip svetainės atnaujinimo.

Svetainės atnaujinimo įtaka SEO rezultatams ypatingai aktuali stambiems projektams, kurių svetainės atsinaujinimas yra plataus masto. Tokių pokyčių metų yra būtina atlikti profesionalią SEO kontrolę, kad visi atliekami pokyčiai neturėtų neigiamos įtakos pasiektiems SEO rezultatams.

Kitaip nei kitos SEO paslaugos, svetainės atnaujinimo kontrolės paslauga leidžia įsivertinti rizikos zonas ir veiksnius dar prieš atnaujinimą. Tai suteikia galimybę iš anksto pasiruošti pokyčiams taip, kad jie neturėtų jokios neigiamos įtakos jūsų svetainės SEO rezultatams: tai visada geriau nei reaguoti į pasikeitimus jau po to, kai jie įvyksta.

Atnaujinimo kontrolė leidžia užtikrinti ir lankytojų patogumą, nes daugybė SEO aspektų, kuriuos gali paveikti svetainės atnaujinimas yra lygiai taip pat svarbūs ir lankytojams (404 neegzistuojančių puslapių klaida, netinkama puslapių nuorodų struktūra ir pan.).